افراسیاب

این صفحه معمولاً با فایرفاکس دچار مشکل می شود. ترجیحاً برای باز کردن آن از کروم یا آی ای استفاده کنید.
-------*قابل توجه دانشجویان عزیز*--------
مستندات رسمی دروس در سایت دانشگاه (صفحه مستندات دروس و یادداشتهای روزانه) نیز بارگذاری می شوند. لذا در صورت مشکل بودن مراجعه به این سایت، میتوانید از سایت مزبور استفاده نمایید.
-------------------------------------------------
روایات صحبت بیشتر از پنج کلمه ضروری با نامحرم را نهی کرده اند. استاد و همکلاسی هم نامحرمند. مراقب باشیم شیطان به بهانه درس و کتاب ما را به وادی حرام نکشاند.
-------------------------------------------------
خدایا گر که مردم آزارم کنند مردم آزارم مکن!
صادقانه و مسئولانه کار کنیم. نه برای حقوق و دستمزد، نه برای پاداش و ترفیع. به خاطر شخصیت انسانی مان. ما گرامی تر از آنیم که به خاطر مادیات، امانت را قربانی خیانت کنیم. ما شریف تر از آنیم که کم کاری و کم فروشی کنیم حتی اگر کمتر از تلاشمان مزد بگیریم. ما عزیزتر از آنیم که عزتمان را به پارتی و رشوه بفروشیم. و اگر گرامی، شریف یا عزیز نباشیم پس چرا باشیم؟!
"و براستی ما فرزندان آدم را گرامی داشتیم"
-------------------------------------------------
کلیه دانشجویان عزیز می توانند برای دریافت دی وی دی هدیه شامل سخنرانی های آقای مجتهدی، مداحی های آقای کوثری و تلاوت هایی از برترین قاریان جهان اسلام به دفتر اینجانب مراجعه نمایند.

کمپین مبارزه با بدحجابی

جمعه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۴، ۰۶:۵۲ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم
در شرایطی که هجمه فرهنگی گسترده و همه جانبه شیاطین، سنگر به سنگر و خانه به خانه فرهنگ اصیل اسلامی و ملی ما را به عقب می راند و مشاهده این همه بدحجابی و بی عفتی خون به دل هر مسلمان مؤمنی می افکند مسؤولین و متولیان امر در خوابی چنان گران و طولانی اسیرند که دستور صریح قرآن و میراث عظیم اهل بیت را قربانی مصلحت های پوشالی سیاسی و شخصی می کنند. آن سان که عروسک های بزک کرده شیطان به خود جرأت می دهند هر روز با آرایشی فجیع تر و اندامی برهنه تر در صحنه کوچه و بازار و دانشگاه خودنمایی کنند و آتش به شهوت هر پیر و جوان و مجرد و متأهلی، و تیشه به ریشه بنیان های خانواده بزنند. حال سؤال اینجاست که حد این بدحجابی و برهنگی که هر روز گستاخ تر می شود  و حد این انفعال بزدلانه مسؤولین تا کجاست و اگر همین روزها کسی برهنه مادرزاد قدم در مناظر عموم نهد آیا ارگان یا نهادی هست که جامه مکافات بر قامتش بپوشد یا لازم است جوانان حزب الله بار دیگر کفن بر تن کنند و این بار در جهادی دیگر با نثار خون سرخ خود ننگ فرهنگ سیاه غرب را از دامان ایران اسلامی پاک نمایند.
لذا اکنون که نهادهای قانونی اقدامی در خور به منظور اجرای قانون حجاب و عفاف نکرده و واژه کار فرهنگی را بهانه ضعف ایمان و رخوت خویش می کنند بر آن شدیم در جهت صیانت از دستورات قرآن عزیز و حفاظت از ارزش های انقلاب مقدس اسلامی که یادگار امام راحل عظیم الشأن و ثمره خون هزاران شهید است کمپینی ایجاد کنیم که در چهارچوب قانون و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری ندای بیداری سر دهد و با فریاد اعتراض خود خواب شیرین مصلحت اندیشی را از چشم مسؤولین امر برباید.
در همین راستا از همه دلسوختگان اسلام و ایران دعوت می کنیم تا از جای جای پهنه گیتی با هر وسیله و ابزاری چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی به "کمپین مبارزه با بدحجابی" پیوسته و از هیچ اقدامی در چهارچوب شرع و قانون در این راه فروگذار ننمایند. ضمنا کلیه برادران عزیز میتوانند با ارسال شماره تلفن همراه خود برای اینجانب در گروهی که به این منظور در وایبر راه اندازی شده است عضو شوند.

و من الله التوفیق

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۱/۲۸
حامد افراسیاب

نظرات  (۱۶)

نمیدونم دقیقا میخواید چیکار کنین ولی به عنوان یک دختر مسلمان این هشدار رو میدم که به گونه ای عمل نکنید که نتیجه معکوس بده! تو این سال ها بارها دیدم که خیلی از دختر ها از سر موضع گیری دربرابر بداخلاقی هایی که در این خصوص با بعضی از دوستاشون شده بدحجاب شدن و دلیل دیگه ای نبوده. یه سوال وجود داره و اون اینه که چرا همش درمورد حجاب میگید؟ مگه بقیه ی دستورات اسلام رعایت میشه و فقط حجابش مونده؟ این همه حقوقی که از زن ها خورده میشه و کسی دم نمیزنه، این همه بدرفتاری هایی که مردها با همسراشون دارن و خیلی موارد دیگه چرا اینهارو نمیبینید؟ به نظر من اول باید اصلاحات از خودتون باشه. یعنی اول کمپین مبارزه با رشوه و ربا و شراب خواری و ... برگزار کنید .
پاسخ:
سلام خواهر گرامی. با بیشتر کلام شما موافقم. حرکت ما حتما باید در سایه دین و قانون باشه تا نتیجه بخش باشه و ایجاد تخریب نکنه. ضمنا من هم به شدت از مفاسدی مانند رشوه خواری، ربا و . . . رنج میبرم و اگر راهی برای مبارزه باهاشون پیدا کنم لحظه ای تأخیر نخواهم کرد.
اما چرا شما تصور میکنید رعایت حجاب باعث تضییع حقوق خانمهاست؟ نظر من اینه که برعکس عدم رعایت حجاب باعث تضییع حق خانمهاست. نگاه کنید چقدر آمار طلاق در جامعه ما زیاد شده. چقدر خیانت زیاد شده. نگاه کنید چقدر مردها تنوع طلب شدند و به بهانه های واهی زنهاشون رو طلاق میدن تا با یکی دیگه بگردن یا با وجود همسر داشتن دنبال ارتباط نامشروع هستند.
در جامعه 100 سال پیش ما مرد به غیر از همسر و خواهر و مادرش هیچ زن دیگه ای رو نمیدید به خاطر همین فکر میکرد که همسرش زیباترین زن دنیاست. اما در جامعه امروز اگه مردی زیباترین زن دنیا رو هم داشته باشه باز وقتی از خونه بیرون میاد دلش میلرزه چون زنش که همه زیباییها رو با هم نداره.
شاید بگید خب مردها باتقوا باشند و نگاه نکنند. اونوقت از شما میپرسم مگه خانمهای بد حجاب برای جلب توجه مردها خودشون رو آرایش نمیکنند پس چرا از مردها توقع نگاه نکردن دارند؟
ضمنا من خودم به عنوان یک مرد سعی میکنم تقوا داشته باشم و جامعه به هر سمتی که رفت به همسرم وفادار بمونم اما آیا همه مردهای جامعه اهل دین و ایمان و تقوا هستند؟ تکلیف زن و بچه و خانواده این مردها چی میشه؟
اسلام قانون حجاب رو برای صیانت از بنیان خانواده و حفاظت از زندگی زناشویی وضع کرده. اسلام میخواد اگر خانمی شوهر باتقوایی نداشت زندگیش حفظ بشه چون اسلام برای همه جامعه فرستاده شده نه فقط برای آدمهای باتقوا. باور کنید لیست بزرگی از مردها را میشناسم که با وجود داشتن همسری شایسته با دختران و زنان دیگر ارتباط نامشروع دارند. ضمن اینکه وقتی حجاب در جامعه ای رعایت نشه حفظ تقوا برای مردها بسیار دشوار خواهد بود.
خواهر گرامی. این راهی که میرویم به مقصدی میرسد که امروز در جامعه غرب میبنیم. شما پوشش غربیها را در قرن نوزدهم با پوشش امروز مقایسه کنید. همین مقایسه را در مورد استحکام بنیان خانواده در قرن نوزدهم و امروز انجام دهید تا به ارتباط معنی دار این دو مطلب واقف شوید. در غرب هم با گسترش برهنگی ابتدا آمار طلاق بالا رفت درست مثل جامعه امروز ما، سپس خانواده به کلی در حاشیه قرار گرفت.
شما که زحمت نوشتن این چند خط را کشیدید زحمت دیگری هم بکشید و در مراجع اینترنتی خود آمریکاییها آمار خیانت زن و شوهرهای آمریکایی به یکدیگر را جستجو کنید. چندین سال پیش در بی بی سی انگلیسی خواندم که ازدواج دیگر جز فرهنگ آمریکا نیست. یعنی همه ما ایرانیها وقتی کودکیم میدانیم وقتی بزرگ شدیم ازدواج کرده و تشکیل خانواده میدهیم اما کودکان آمریکایی چنین تصوری ندارند و جالب است بدانید طبق آن گزارش بی بی سی بیشتر از 65 درصد مردم آمریکا اصلا ازدواج نمیکنند.
همین الان به سن ازدواج نگاه کنید که چقدر بالا رفته است. درست است که عوامل دیگری مانند مشکلات اقتصادی در این مسأله نقش دارند اما بسیارند پسرانی که با وجود وسعت اقتصادی حاضر نیستند زیر بار ازدواج بروند چرا که بدون ازدواج هم براحتی میتوانند به لذت ارتباط با جنس مخالف دست پیدا کنند و ازدواج برای آن ها به مثابه زحمتی بی مورد است که نه تنها لذت آنها را زیاد نمیکند بلکه مانع و حصری برای کامیابی آنها محسوب میشود.
در جامعه ای که حجاب وجود داشته باشد دختران برای پسرها خواستنی ترند. پسرها خود را به هر آب و آتشی میزنند تا ازدواج کنند و به محبوب خود برسند. اما هر چه بی حجابی و بی عفتی زیاد شود عطش پسران برای تشکیل خانواده کم خواهد شد و این اتفاقی است که امروز افتاده است.
خواهر گرامی. اگر به دنبال رسیدن به جامعه غربی هستید. اگر خانواده ای مثل خانواده های غربی میخواهید با همه ویژگیهای آن، حق دارید اعتراض کنید. چون این راهی که در پیش گرفته ایم قطعا به آن هدف خواهد رسید. اما اگر جامعه ای که خانواده در آن محور است میخواهید کمی تأمل و تحقیق کنید.
یا علی.

به نظرمن به جای کمپین مبارزه با بد حجابی ،یه کمپین مبارزه با بد اخلاقی تشکیل بدین مشکل اصلی جامعه ی امروز ما اخلاقه نه حجاب.تاکید می کنم مشکل اصلی اخلاقه ،اخلاق.    
یاحق
پاسخ:
سلام. اخلاق بحث گسترده ای داره ای. کدوم شعبه اخلاق مد نظر شماست؟
از نوشته های شما اینطور برداشت میشه که همه ی مشکلات جامعه از زن هاست و مرد های بیچاره فقط طبق طبیعتشون رفتار میکنن !!؟!!
پاسخ:
سلام دوست خوبم. من دنبال راه حل هستم نه دنبال مقصر. شما هم اگر راه حلی سراغ داری ممنون میشم برام ارسال کنی. یا علی.
یکی از راه حل ها اینه که برا دانشگاهی که دخترای زیادی توش درس میخونن حراست زن بزارن. اینطوری خیلی بهتر میشه. اینطری هم دخترا راحت ترن هم حراست.
پاسخ:
موافقم. این یکی از راه حل هایی است که در دانشگاه صنعتی شریف هم اجرا شده و اتفاقا کاملا موفق بوده و با استقبال دانشجویان روبرو شده. این راه حل رو چند بار افراد مختلف مثل خود بنده به دانشگاه پیشنهاد کردیم اما به نتیجه نرسیدیم. یکی از اولین قدمهایی که ان شا الله در کمپین خواهیم برداشت پیگیری همین مسأله خواهد بود. لطفا باز هم پیشنهادات خوبتون رو مطرح بفرمایید. ممنون.
سلام استاد من شدیدا موافق حرفاتونم و بنظرم پسرا زمانی ک بستر رو اماده می بینند به دختر ها نزدیک میشند ودر عیر این صورت به خودشون اجازه نمیدن ک بخوان مزاحمت ایجاد کنن یکی از این بسترها بدحجابیه!!
با سلام.در خصوص نطری که دوست عزیزمان برای حراست دانشگاه عنوان کردند،با کسب اجازه از استاد گرامی لازم است توضیح مختصری ارائه کنم.در ابتدا باید بدانیم این موضوع بارها بررسی شده،اینطور نیست که ریاست حراست دانشگاه درست روی دست گذاشته باشد.اما این امر،یعنی حضور حراست خانم،با محدودیت های جدی روبه روست.اولین محدودیت عدم وجود گیت مخصوص خواهران است.دومین محدودیت محل حضور حراست بانوان است که نمیتوان بطور مشترک با آقایان  استفاده کرد.نکته سوم بدلیل سیاست تعدیل نیرو در دولت محترم،عملا امکان به کار گیری نیروی جدید بعنوان حراست در دانشگاه امکان پذیر نیست.همچنین حراست دانشگاه از منظر مالی با مشکلات و محدودیت های حدی روبه روست.با وجود این محدودیت ها،بازهم حراست محترم تا حدی به وظایف خود عمل می کند.اما بنظر میرسد نباید خواهران گرامی با وضعی در دانشگاه حاضر شوند که نیاز به تذکر یا جلوگیری از ورود به دانشگاه داشته باشند.متاسفانه از طرفی تهاجم فرهنگی و از سوی دیگر برخی دانشجویان فضای آکادمیک دانشگاه را با وضعیت ظاهری خود تحت الشعاع قرار دادند و به طبع این جریان عدم آرامش فکری دانشجویان را بهمراه دارد.شاهد و سند این قضیه را میتوان در مقایسه دانشگاه های تفکیک جنسیتی شده و یا حوزه های علمیه دید.پاسخ به این سوال که چرا در حوزه های علمیه با اینکه کتاب هایی به مراتب قطور تر و زبان عربی مطالعه میکنند،متوسط معدل 18است و در دانشکده مکانیک دانشگاه نوشیروانی14.30 بسیاری از حقایق را روشن میکند.
با نهایت احترام از دانشجویان دغدغه مند خواهشمندم برای تبادل نظر در خصوص بهبود وضعیت دانشگاه و یا پیشنهادات خود مبنی بر ایجاد یک دانشگاه اسلامی تمدن ساز،در فراخوانی که در آینده اعلام خواهد شد همکاری فرمایند.
سلام.
در حال حاضر چند نفر از اعضای این کمپین رو خانم ها تشکیل میدن؟
پاسخ:
سلام. فعلا هیچ نفر. یا علی.
جالبه، هر کس هر کاری دلش میخواد میکنه و بعد بر می گرده میگه تقصیر خانمای بد حجابه!! برادر من هر کس مسول اعمال خودشه. شما اگه گناه میکنی واسه اینه که خودت از نظر ایمان مشکل داری. اگه بدحجابی زمینه ساز گناهه، پس زمینه ساز بدحجابی چیه؟ مطمئنا ماهواره تنها نمیتونه باشه. دلیلش رو باید بین مسلمونا و خود جامعه هم پیدا کرد. چند سال پیش یه مستنددیدم که اشاره کرده بود یکی از دلایل اصلی ای که خانم ها تو کشور های غربی گرایش به اسلام پیدا میکنن،حجابه درحالیکه تو کشور خودمون بر عکسه. کمی هم به این فکر کنین چرا؟ چرا دختری که اولین سال ورودش به دانشگاه با حجاب کامل و چادر وارد شده، وقتی فارغ التحصیل میشه دختر بدحجابی شده! واقعا برای من سواله، چرا؟ فکر نمیکنین خیلی یه طرفه دارین قضاوت میکنین!
پاسخ:
سلام دوست عزیز. مسلما عوامل زیادی در ان زمینه نقش دارند و هیچکس را نمیتوان تنها مقصر دانست. اما فعلا بنده به دنبال مقصر نیستم چون امکاناتی که در اختیار دارم اندکه و جای مانور چندانی ندارم. با بخشی از حرف شما موافقم. همونقدر که خانمها حق ندارند بی حجاب باشند بنده هم حق ندارم به خانمهای بی حجاب نگاه کنم. اما بحث اینجاست که اولا خیلی از نگاه ها که تاثیر منفی داره اتفاقی اتفاق میفته. مثلا کسی که برای کار و درس از خونه بیرون میاد  ناخودآگاه چشمش به بعضی خانمهای بدحجاب میفته و تمرکزش رو از دست میده. من و شما برای درس و کار میایم دانشگاه نه برای کار دیگه. کسانی هم که میخوان شوی آرایش و لباس راه بندازند بهتر است در مجامع عمومی اینکار را نکنند. لطفا پاسخ بنده به پستهای دیگر را هم بخوانید. یا علی..
یعنی یک کمپینی تشکیل شده که بیشترین نگاهش به زن هاست ولی حتی یک عضو زن هم نداره؟ چطور ممکنه؟!!
پاسخ:
سلام. فعلا در این مرحله عضو گیری در وایبر داریم و به نظرم صحیح نیست شماره خانم ها از این طریق در اختیار تعداد زیادی از اعضای گروه وایبر که مرد هستند قرار بگیره. ان شاء الله در گام های بعدی حضور خانم ها از آقایون هم پررنگتر خواهد بود. ضمنا اگر شما بتونید خانمهای دیگه رو با این کمپین آشنا کنید و برای قسمت خانم ها هم طرح و برنامه بدید من به شدت استقبال میکنم. البته اگر خودتون خانم باشید. ممنون.
سلام. اگه یه کمپین تو تلگرام بسازیم شماره نمیشه فهمید 
پاسخ:
سلام برادر. چون وایبر همگانی تره سراغش رفتم. ان شاء الله از همین جا هم اطلاع رسانی میکنم تا خانم ها در جریان قرار بگیرند.
سلام استاد عزیز
ای کاش به جای کمپین مبارزه با بد حجابی کمپین ترویج حجاب رو تشکیل میدادید. تجربه ثابت کرده که مبارزه با یک چیز باعث بدتر شدنش میشه. تا کی زنان را با آجیل و شکلات و حتی دیده شده با برچسب انرژی یخچال و از این دست  چیزها باید مقایسه کنند و آخرش بنویسند خواهرم پس حجابت را رعایت کن .پس اسم کمپین رو بزارید ترویج حجاب و من تمایل زیادی در شرکت در این کمپین دارم . 09361338859
واقعا واستون متاسفم
طرز تفکرتون خیلى پایینه که به این موضوعاتى که اصلن مهم نیستند مى پردازید
به نظرم برین ٢٠،٣٠تا از کشورهاى پیشرفته دنیا رو ببینید بعد باهم صحبت میکنیم

پاسخ:
سلام برادر خوبم.
من چند تا از کشورهای پیشرفته دنیا رو دیدم. دیدم که چه بلایی سر بنیان خانواده ها اومده. دیدم که زن و شوهری و پدر و فرزندی چقدر اونجا بی معنا شده.
اگر در دانش و فناوری از این کشورها یاد بگیریم خوبه اما باید یادمون باشه که اخلاق در این کشورها نابود شده.
همین الان نگاه کنید. بمبها و هواپیماهای ساخت غرب با حمایت غربیها زن و بچه و پیر و جوون رو در یمن و فلسطین و . . . به خاک و خون میکشه.
اگر شما فکر میکنید که اخلاق مهم نیست و فقط دانش و فناوری مهمه و جان انسانهای دیگه ارزشی نداره از انتقادتون تعجب نمیکنم. اما اگر به اخلاق اهمیت میدید بهتره کمی بیشتر تامل کنید.
ضمن اینکه به نظر من بزرگترین مشکل ما ایرانیها در رسیدن به قله های پیشرفت زیر پا گذاشتن اخلاقیات و فرهنگ دینی و ملی ماست و اگر اخلاق به معنای واقعی در تمام شئون زندگی ما حاکم بشه مشکلات حل خواهد شد.
اما اگر به اخلاق و فرهنگ بی توجه باشیم نه تنها جزء 20 کشور پیشرفته جهان نخواهیم بود بلکه جزء کشورهای جهان سومی خواهیم بود که نه پیشرفت علمی کردند و نه اخلاق و خانواده در اونها مفهومی داره.
درست مثل دانشجویی که در درس ریاضی (علم و فن آوری) ضعیفه اما در ادبیات (فرهنگ) بد نیست. این دانشجو برای موفقیت باید ریاضی رو بیشتر بخونه نه اینکه ادبیات رو هم رها کنه.
باعرض سلام 
میخواستم درجواب دوستمون اقا محسن که مطرح کردن 20 کشور پیشرفت رو ببینین عرض کنم که:
بکار گرفتن زنان در جوامع غربی شاید بخاطر بکار گرفتن نیمی از توان جامعه بوده ولی بخاطر فقر فرهنگی در پوشش زنان در عصر حاضر نه تنها زنان کارایی سابق رو نداشتن  بلکه موجب تزلزل مردان وایجاد ناهنجاری شده اند. مااز لحاظ فرهنگ اخلاقی از غرب جلوتر بودیم وهسسیم ودقیقا نقطه قوت جامعه ما همین موضوع بوده است 
که دشمن درصدد ازبین بردن این حجاب و مصرف گرایی این جوامع دارد
برداشتن چادر باعث استعمار غیر مستقیم ما شده است علل پیشرفت کشورای غربی استعمارشون هس در زمینه مصرف گرایی
تا حالا فک کردید چرا اکثر ما از غیرتمون کم شده؟؟؟
متاسفانه عده ای از خانم ها چه مجرد چه متاهل با صرف کردن هزینه وکلی از وقت روزانه خود بخاطر عقده ها وکمبود های روحی وروانی ودیده شدن در چشم بقیه مو و... خود را در معرض دید عموم قرادادن تا کمبود روانیشان را جبران کنند که واقعن نمیتونم درک کنم هدفشون اینه به کجا برسن. در کل دنیای کوچیکی دارن 
در کل میخاستم به دوستم بگم که یمقدار بیشتر تحقیق کنه در مورد علل پیشرفت هر کشور.نمیشه خلاف عرف پیشرفت کرد
آقای فلاح، این طرز فکر که همه ی کسانی که بدحجاب وارد جامعه میشن عقده ای اند و کمبود دارن، کاملا اشتباهه. خیلی ها تو خونواده ای بزرگ شدن که رعایت حجاب زیاد براشون مهم نبوده و همین طوری شکل گرفتن. مسلما این که بخوان خلاف رفتاری که در طول زندگیشون انجام میدادن،رفتار کنن براشون خیلی سخته. نباید همه ی آدم ها رو یکسان در نظر گرفت.
بعلاوه، اینکه بعضی ها کمبود دارن، کمبود عقل نیست بلکه کمبود عاطفیه که میتونه بیشتر مواقع متوجه پدرها بشه. به نظر من بایدبه این ابعاد هم توجه بشه که شاید اگر مردها در خانه ها بهتر رفتار میکردن، زن ها برای جلب توجه و محبت دست به دامن بیرون خانه نمیشدن. 
۰۶ شهریور ۹۴ ، ۲۳:۳۹ بانوی مسلمان

با سلام و احترام

مطالعه کتاب "حجاب بی حجاب" و "حجاب با حجاب" جناب زائری را توصیه می کنم. این دو کتاب تکرار زیادی دارد -شاید به این علت که فرمت کتاب ندارد و مجموعه مصاحبه است- اما به هر حال  از زاویه متفاوتی به مقوله حجاب نگاه می کند که برای افرادی که ظاهر مذهبی دارند و دغدغه و درد دین دارند قابل تامل است.

گمان میکنم رفتار نامناسب اقشار مذهبی تاثیر قابل توجهی در دلزدگی بانوان از حجاب داشته است. به شخصه در مترو، اتوبوس و مکان های عمومی رفتارهای سلبی و زننده اینچنینی زیاد دیده  و بسیار افسوس خورده ام.

اگر کتاب را پیشتر مطالعه فرمودید یا مطالعه خواهید نمودید، سپاسگزار خواهم بود نظر شما را درباره کتاب بدانم.


پاسخ:
سلام خواهر گرامی. بسیار بسیار ممنون از توجه و نظر ارزنده شما. ان شا الله در اولین فرصت کتاب را مطالعه خواهم نمود و به دانشجویان معرفی خواهم کرد.
سلام علیکم:
    ازنظربنده باید خانمها واقایان رصتهاراازدست ندهندوازهمین لحظه به بعد باخودشان عهدکنندتاجایی که توانش رادارنددررابطه با پوشش مناسب تلاش کنندهرشخصی هرطوری که می تواندمثلا بنده  هرزمان که مشرف به حرم امام رضاعلیهالسلام می شوم به خود می گویم به خانمهایی که باجوراب نازک مشرف شده انداگاهی بدهم تاتاازاین پس جوراب ضخیم بپوشندوبا این فکرخاطرخودراتسلا می دهم که اگرتنها یک خانم زین پس جوراب ضخیم بپوشدبرای دنیاواخرت خودش ومن ودیگران بس است.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی