افراسیاب

این صفحه معمولاً با فایرفاکس دچار مشکل می شود. ترجیحاً برای باز کردن آن از کروم یا آی ای استفاده کنید.
-------*قابل توجه دانشجویان عزیز*--------
مستندات رسمی دروس در سایت دانشگاه (صفحه مستندات دروس و یادداشتهای روزانه) نیز بارگذاری می شوند. لذا در صورت مشکل بودن مراجعه به این سایت، میتوانید از سایت مزبور استفاده نمایید.
-------------------------------------------------
روایات صحبت بیشتر از پنج کلمه ضروری با نامحرم را نهی کرده اند. استاد و همکلاسی هم نامحرمند. مراقب باشیم شیطان به بهانه درس و کتاب ما را به وادی حرام نکشاند.
-------------------------------------------------
خدایا گر که مردم آزارم کنند مردم آزارم مکن!
صادقانه و مسئولانه کار کنیم. نه برای حقوق و دستمزد، نه برای پاداش و ترفیع. به خاطر شخصیت انسانی مان. ما گرامی تر از آنیم که به خاطر مادیات، امانت را قربانی خیانت کنیم. ما شریف تر از آنیم که کم کاری و کم فروشی کنیم حتی اگر کمتر از تلاشمان مزد بگیریم. ما عزیزتر از آنیم که عزتمان را به پارتی و رشوه بفروشیم. و اگر گرامی، شریف یا عزیز نباشیم پس چرا باشیم؟!
"و براستی ما فرزندان آدم را گرامی داشتیم"
-------------------------------------------------
کلیه دانشجویان عزیز می توانند برای دریافت دی وی دی هدیه شامل سخنرانی های آقای مجتهدی، مداحی های آقای کوثری و تلاوت هایی از برترین قاریان جهان اسلام به دفتر اینجانب مراجعه نمایند.

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

دوستای خوبم امتحان خدا خیلی خیلی مهمتر از امتحان ما آدماست. امتحان خدا رو جدی جدی جدی بگیریم برای امتحان آدما هم تلاش کنیم.

(به منظور مراعات حال دانشجویان روزه دار در ماه مبارک رمضان، مسائل امتحان پایانترم کلیه دروس بنده در ترم جاری منحصراً مشابه با جزوه درس و کلاس حل تمرین طرح خواهد شد. سؤالات توضیحی نیز منحصراً از جزوه درس خواهد بود.)

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۶ ، ۱۲:۱۲
حامد افراسیاب
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۶ ، ۰۹:۵۱
حامد افراسیاب