افراسیاب

استفاده از سخنرانی افراد مختلف در این وبلاگ به معنی تأیید کامل همه اندیشه ها، گفتار و کردار آن ها نیست.
-------------------------------------------------
این صفحه معمولاً با فایرفاکس دچار مشکل می شود. ترجیحاً برای باز کردن آن از کروم یا آی ای استفاده کنید.
-------*قابل توجه دانشجویان عزیز*--------
مستندات رسمی دروس در سایت دانشگاه (صفحه مستندات دروس و یادداشتهای روزانه) نیز بارگذاری می شوند. لذا در صورت مشکل بودن مراجعه به این سایت، میتوانید از سایت مزبور استفاده نمایید.
-------------------------------------------------
روایات صحبت بیشتر از پنج کلمه ضروری با نامحرم را نهی کرده اند. استاد و همکلاسی هم نامحرمند. مراقب باشیم شیطان به بهانه درس و کتاب ما را به وادی حرام نکشاند.
-------------------------------------------------
خدایا گر که مردم آزارم کنند مردم آزارم مکن!
صادقانه و مسئولانه کار کنیم. نه برای حقوق و دستمزد، نه برای پاداش و ترفیع. به خاطر شخصیت انسانی مان. ما گرامی تر از آنیم که به خاطر مادیات، امانت را قربانی خیانت کنیم. ما شریف تر از آنیم که کم کاری و کم فروشی کنیم حتی اگر کمتر از تلاشمان مزد بگیریم. ما عزیزتر از آنیم که عزتمان را به پارتی و رشوه بفروشیم. و اگر گرامی، شریف یا عزیز نباشیم پس چرا باشیم؟!
"و براستی ما فرزندان آدم را گرامی داشتیم"
-------------------------------------------------
کلیه دانشجویان عزیز می توانند برای دریافت دی وی دی هدیه شامل سخنرانی های آقای مجتهدی، مداحی های آقای کوثری و تلاوت هایی از برترین قاریان جهان اسلام به دفتر اینجانب مراجعه نمایند.


شرایط استفاده از رمز عبور برای دیدن نمرات امتحانی (این رمز پیوسته تغییر داده خواهد شد):


  • میدانم اگر بدون آگاهی از شرایط زیر از رمز عبور استفاده کردم هیچ حقی برای من ایجاد نشده و کلیه مسؤولیتهای آن نیز متوجه خودم میباشد.

  • میدانم که این سایت یک منبع غیر رسمی است. مراجعه به آن وظیفه من نبوده و مراجعه به آن حقی برای من ایجاد نمیکند.

  • میدانم که اطلاع رسانی، اعلام نمرات و اخبار، و قرار دادن مطالب آموزشی و غیر آموزشی در این سایت از وظایف استاد نبوده و هیچگونه مسؤولیت حقوقی و قانونی متوجه او نمیکند.

  • میدانم که با استفاده از مجاری رسمی میتوانم در وقت مقرر به نمرات خود و سایر مستندات رسمی درس دسترسی داشته باشم و تنها از روی علاقه خود و نه از روی اجبار و اکراه به این سایت مراجعه کرده ام و کلیه مسؤولیتهای مراجعه به این سایت متوجه خودم میباشد.

  • میدانم هر شخص تنها از طریق این صفحه مجاز به دریافت رمز عبور است و هیچکس مجاز به دریافت آن از دیگران و یا انتقال آن به دیگران نمیباشد.


                                                       شرایط فوق را به دقت خوانده و می پذیرم